Biz

Image

Ideaport Nedir?

    Ideaport, farklı uzmanlıklara sahip teknoloji profesyonellerinin güncel teknoloji gündemleri etrafında bir araya geldiği, özel sektörün gelişen teknolojilere adaptasyonunu arttırmak amacıyla tasarlanmış, TTGV programıdır. Türkiye’nin ilk teknoloji odaklı bilgi topluluğu olan Ideaport; ülkemizdeki entelektüel bilgi birikimine sahip nitelikli insan kaynağına; taze fikirlerini ve kıymetli tecrübelerini paylaşabileceği ideal ortamlar sağlar.

 

          Ideaport programı her yıl belirlenmiş tematik teknoloji gündemi etrafında ilerler. Ideaport Atölye Çalışmaları ve Ideaport Çalışma Gruplarında; gelişen teknolojilerin ülkemizdeki güncel kullanımı ve gelecekte yaratacağı fırsatlar tartışılarak, mevcut durum tespiti ve uzgörü içerikli çıktılar üretilirken; Ideaport Connect Webinar ve Online Panel serilerinde ise yeni ve taze teknolojik gelişmeler ülkemizden ve dünyadan farklı örneklerle işlenir.

 

          Ideaport; ülkemizde gelişen teknolojilere olan farkındalığın arttırılması amacıyla; faaliyetlerinde sentezlenen kıymetli bilgiyi; daha da zenginleştirerek Teknoloji Raporu, Sektörel Analiz,Tech Sight, Infografik ve Doodle gibi  kolay anlaşılır  ve yüksek kaliteli içerikler olarak teknoloji & inovasyon ekosistemi ile paylaşır.

Ideaport

Ekibimiz

Member-Photo
Burak Baykal
Uzman
Member-Photo
Kaan Atalay
Uzman Yardımcısı

Logo Hikayemiz

Image

Gelişen teknolojiler konusunda farklı uzmanlıklara sahip 4 bireyin, aynı masa etrafında bir araya gelerek bilgi asimetrilerini giderdikleri bilgi topluluğunu temsil eder. Bilgi topluluğunun her bir üyesi yeni ve yaratıcı fikirlerini bir fikir limanı olan Ideaportta buluşturur.