ideaport | Creative Multi-Purpose HTML Template

Bir Bakışta Ideaport

BİZ

        İdeaport, farklı uzmanlıklara sahip teknoloji profesyonellerinin güncel teknoloji gündemleri etrafında bir araya geldiği, özel sektörün gelişen teknolojilere adaptasyonunu arttırmak amacıyla tasarlanmış, TTGV programıdır. Türkiye’nin ilk teknoloji odaklı bilgi topluluğu olan İdeaport; ülkemizdeki entelektüel bilgi birikimine sahip nitelikli insan kaynağına; taze fikirlerini ve kıymetli tecrübelerini paylaşabileceği ideal ortamlar sağlar.

 

          İdeaport programı her yıl belirlenmiş tematik teknoloji gündemi etrafında ilerler. İdeaport Atölye Çalışmaları ve İdeaport Çalışma Gruplarında; gelişen teknolojilerin ülkemizdeki güncel kullanımı ve gelecekte yaratacağı fırsatlar tartışılarak, mevcut durum tespiti ve uzgörü içerikli çıktılar üretilirken; İdeaport Connect Webinar ve Online Panel serilerinde ise yeni ve taze teknolojik gelişmeler ülkemizden ve dünyadan farklı örneklerle işlenir.

 

          İdeaport; ülkemizde gelişen teknolojilere olan farkındalığın arttırılması amacıyla; faaliyetlerinde sentezlenen kıymetli bilgiyi; daha da zenginleştirerek Teknoloji Raporu, Sektörel Analiz,Tech Sight, Infografik ve Doodle gibi  kolay anlaşılır  ve yüksek kaliteli içerikler olarak teknoloji & inovasyon ekosistemi ile paylaşır.